gamasms تولید نرم افزار
تولید نرم افزار

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

تولید نرم افزار

انفجار اطلاعات را باید مهمترین حادثه قرن بیستم دانست که تمامی عرصه های زندگی را دستخوش تحولات عظیم نموده است. در دنیای رقابتی امروز، اطلاعات هم تراز سرمایه و نیروی انسانی، در شمار عوامل تولید و به عنوان مهمترین مزیت نسبی بنگاه های اقتصادی محسوب می شود.
 با تکامل هر چه بیشتر فن آوری وب، جهت گیری نرم افزاری نیز به این سمت گرایش پیدا کرده است و امروزه نرم-افزارهای مبتنی بر بستر وب به تدریج جایگزین مدل های قبلی می شوند. این فن آوری به کاربران امکان می دهد که به اطلاعات مورد نیاز خود در هر زمان و از هر مکان دسترسی داشته باشند.
امروزه نیاز و وابستگی روز افزون شرکت ها و سازمان ها به کامپیوتر و استفاده از آن، باعث گردید تا مدیران و کارآفرینان با استفاده از نرم افزارهای مختلف بدنبال کارایی هر چه بهتر مجموعه خود باشند.

لذا با توجه به نیازهای متفاوت هر مجموعه ، این سؤال پیش می آید که آیا نرم افزارهای آماده و موجود می تواند پاسخگوی نیازهای شرکت ها و سازمان ها باشد.

معمولاً نرم افزارهای آماده و موجود که برای استفاده عمومی برنامه ریزی شده پاسخگوی نیازهای شرکت ها و سازمان ها نمی باشند. از این رو شرکت گاما با تحقیق ، طراحی و برنامه نویسی، برنامه های سفارشی را با بالاترین کارایی وعین قدرت در عملکرد رابط کاربری را به سادگی هر چه بیشتر در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت گاما از شرکت های پیشرو در زمینه استفاده از این فن آوری بوده و نرم افزارهای مورد نیاز مشتریان خود را بر پایه وب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا طراحی و پیاده سازی می نماید.

 
برخی از نرم‌افزارهای تولید شده در این واحد عبارتند از:

  • نرم افزار ارسال و دریافت پیامک
  • سامانه هوشمند منشی تلفن و فکس اینترنتی
  • سامانه اطلاعات فروش شرکت دخانیات ایران
  • سامانه اطلاعات مدیریت شرکت مکانیک خاک
  • سامانه حقوقی املاک سازمان ثبت احوال کشور
  • سامانه بانک اطلاعات شرکت‌های همکار معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

 

شرکت گاما توانایی توسعه و اجرای نرم افزار در زمینه هایی همچون پورتال و مدیریت محتوا، سیستم اس ام اس (SMS) ، سیستم تکریم ارباب رجوع (مدیریت ارتباط با مشتری CRM) و سیستم های VOIPو ... را به صورت کاملا سفارشی را دارا می باشد

شما می توانید در زمینه نرم افزار سفارشی و اختصاصی خود مسائل را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا متخصصین شرکت گاما بهترین راهکار و ایده آل ترین گزینه ها را به شما ارائه و به مرحله اجرا در بیاورند.
خصوصیات کلی نرم افزارهای طراحی شده توسط شرکت گاما

١-  برنامه نویسی چند لایه
باعث کم شدن پردازش و سرعت اجرا و افزایش بازدهی تعدادی از مزیای استفاده از برنامه نویسی چند لایه است.
نرم افزارهای تهیه شده توسط شرکت گاما با در نظر گرفتن این اصل برنامه های با کارایی بسیار بالا قابلیت گسترش و ارتقای آسان و کم هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.
 
٢ -  امنیت
نرم افزارها دارای رابط یا رابط هایی هستند که کاربر توسط آن به بخش های مختلف نرم افزار دسترسی دارد این رابط های کاربری طراحی آن پیچیده و استفاده از آن بسیار دشوار می باشد.شرکت گاما تلاش نموده علاوه بر استفاده بسیار راحت و آسان برای کاربر، آن را بصورت کاملاً جذاب و زیبا با معیارهای آن شرکت یا سازمان طراحی نماید.
 
٤ -  گسترش نرم افزار
یکی از مهم ترین مسائل پیشرو در تولید نرم افزار بروز رسانی و گسترش سریع و نرم افزار با کمترین هزینه و زمان در آینده می باشد. تغییر یا گسترش نرم افزار نسبت به نیازهای پیش آمده برای سازمان ها یا شرکت ها یکی از دلایل مهم در این رابطه می باشد.
برای نیل به این هدف می بایستی نرم افزار از ابتدا به صورت کاملا قابل انعطاف طراحی و اجرا شود.
نرم افزارهای ارائه شده توسط ما با در نظر گرفتن این قابلیت طراحی و اجرا می شود.
٥ -  سازگاری بهتر با سیستم عامل ها و سخت افزارهای مختلف

معمولاً سازگار نبودن نرم افزار با سخت افزار یا سیستم عامل باعث بروز مشکلاتی همچون خرید یا ارتقاء سرور یا تجهیزات جدید و همچنین ارتقاء یا عوض کردن سیستم عامل می گردد که زمان و هزینه نسبتاً زیادی را در بر دارد.شرکت گاما سعی بر این داشته نرم افزارها را به گونه ای طراحی نماید تا با داشتن کارایی بالا با سخت افزار پایین قابل اجرا و بر روی سیستم عامل های مختلف اجرا شود.
 
٦ -  اجرای نرم افزار تحت شبکه داخلی و اینترنت

نرم افزارهای طراحی شده توسط شرکت گاما قابلیت اجرا در شبکه داخلی با سطوح دسترسی مختلف را دارا می باشد. همچنین در برخی موارد سازمان ها یا شرکت ها نیاز دارند در محیط اینترنت به نرم افزار دسترسی یا گزارشگیری نمایند که این امکان نیز وجود دارد.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امکانات پنل پیامک گاما

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود