gamasms ارسال پیامک انبوه
ارسال پیامک انبوه

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

ارسال پیام کوتاه انبوه

چنانچه قصد ارسال پیامک انبوه داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت 48 ساعت پس از ارسال پیامک انبوه گزارش تحویل پیامک ها به پست الکترونیک شما ارسال میگردد پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

  مرکز پیام کوتاه گاما نماینده رسمی شرکت مخابرات ایران با استفاده از بستر های ارتباطی و شماره های مجازی 3000و 1000و2000 و5000 همچنین با فراهم نمودن سرویس GET WAY FIX SMS (ارسال پیام با شماره تلفن ثابت) و ارسال پیام با نام تجاری همواره جهت کسب رضایت مشتریان سعی می کند خدمات و امکانات خود را با  بهترین کیفیت و متناسب با نیاز متقاضیان عرضه نماید     .

 • مشاوره :

    - این شرکت با راه اندازی واحد مشاوره تبلیغات در طراحی و کارکتر نویسی بهترین و مناسب ترین متن به مشتریان کمک میکند تا  بتوانند به بهترین نحو به معرفی کالا و خدمات خود بپردازند.

 • برنامه ریزی:

    - واحد مشاوره با بررسی نوع کالا یا خدمات و در نظر گرفتن نیاز بازار مصرف بهترین و مناسب ترین زمان را جهت ارسال پیامک ها به مشتریان پیشنهاد میدهند.

 • تبلیغات هدفمند:

    - تیم تحقیق و توسعه شرکت گاما با در اختیار  داشتن جمعی از نیرو های با تجربه در زمینه آمار و تحقیق  بازار و با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و کانال های ارتباطی گسترده ؛به مشتریان کمک میکنند تا پیامک های خود را کاملا هدفمند به متقاضیان کالا و خدمات خود معرفی نمایند بانک های موبایل این شرکت همواره به روز رسانی میشود و براساس شغل،جنسیت،رده سنی،منطقه و کدپستی،شهر و استان و همچنین روز تولد افراد قابل تفکیک میباشد.

 • ارائه گزارش معتبر:

    - شرکت گاما با بکار گیری قدرتمند ترین نرم افزار ها و با استفاده از نیروهای فنی با تجربه تلاش میکند که پیامک های ارسالی با موفقیت در زمان مقرر به مخاطبین ارسال گردد و نیز جهت کسب رضایت و اطمینان مشتریان 48 ساعت پس از ارسال پیام بدون اخذ هیچ هزینه ای  گزارش وضعیت رسمی پیامک های ارسالی(رسیده به گوشی،نرسیده به گوشی،خارج از دسترس و...) را به مشتری تحویل مینماید.

 • مرجوع نمودن پیامک های ناموفق

    - پس از گذشت 48 ساعت از ارسال پیامک ها وضعیت کلیه پیامک های ارسال شده بررسی میگردد و در محاسبه مالی فقط پیامک های مشمول هزینه میشود که با موفقیت ارسال شده اند و یا در انتظار قرارگرفته اند(گوشی خاموش یا از دسترس خارج است). بدین ترتیب شما فقط بابت پیامک هایی که ارسال میشوند هزینه میپردازید.

 •     بستر فنی مناسب:

    - سرویس ها و امکانات سامانه پیامک گاما برروی سرور های قدرتمند دیتاسنترهای  داخل کشور قرارگرفته اند این سرور ها  قابلیت بالایی در نگه داری اطلاعات دارند، تیم فنی شرکت گاما بصورت 24 ساعته وضعیت سرور ها را مانیتور مینمایند و بلافاصله مسائل فنی را رفع و رجوع مینمایند.

 •     امنیت اطلاعات:

       اطلاعات شما بزرگترین سرمایه شماست شرکت گاما همواره به امنیت اطلاعات و رعایت اصول امانت داری تاکید دارد به همین منظور اطلاعات شما فقط و فقط در دسترس تیم حراست و امنیت سایت قراردارد

امروزه برای بقا و پیشرفت کسب و کار  تبلیغات، در کنار مدیریت امری حیاتی بشمار می آید. بر حسب این نیاز روزانه روشهای جدیدی  برای جذب مشتری به خدمت گرفته می شود و به بازار عرضه می شود. ارسال  اس ام اس  تبلیغاتی  به صورت انبوه به علت مزیتهای فراوان  توانسته  جایگاه  ویژه ای در سبد تبلیغاتی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به خود اختصاص دهد.  

  تفاوت اطلاع رساني و تبليغات از طريق نرم افزار مدیریت اس ام اس  نسبت به روش هاي سنتي  تبلیغات

*
ارزاني تبليغات از طریق پیامک تبلیغاتی
*
تاثير گذاري بالاي تبليغات از طريق " اس ام اس"  نسبت به ديگر شيوه ها
*
به روز بودن تبلیغات و اطلاع رسانی از طریق sms  و پیامک
*
توزيع بسيار سريع و آسان پیامک فارسی و انگلیسی در موبایل ها
*
راندمان بالاي مشاهده تبليغ از طريق " ارسال اس ام اس"
*
همه گير بودن تبليغات از طريق پیامک و sms
*
نداشتن محدودیت فاصله برای تبلیغات اس ام اس
از این روی شرکت گاما  با توجه به توانایی ها و رسالتی که در پیش دارد به ارائه این سرویس پرداخته در ذیل به معرفی  و مزیتهای این روش می پردازیم:

1-
هزینه پایین:

با مقایسه روشهای دیگر مانند تراکت / بیلبرد/ مجله های تبلیغاتی/ تیزر های تلویزیون /و ...  از هزینه به مراتب پایین تری بر خوردار است  یعنی به طور مثال هزینه تراکت تا هنگامی که به دست مشتری برسد حدود 15 الی 30 تومان (بسته به نوع چاپ و ... ) است در حالی که  شرکت گاماهر اس ام اس را با هزینه 85 ریال برای هر نفر توسط مخابرات ارسال میکند .

2-
چگونه به دست مشتری میرسد:

چگونه معرفی شدن و ارتباط بر قرار کردن با مشتری برای تمامی کسب و کارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ارسال اس ام اس  با اپراتور های خاص بر روی گوشی همراه  علاوه بر احترام به مشتری توجه بیشتری را نسبت به تبلیغات خود جذب میکنید.

3-
زمان ارسال:

 
شما با توجه به امکانات سامانه پیامک گاما می توانید زمان ارسال و رسیدن به دست مشتری را خود تعیین کنید .  مزیت این امر انجا مشخص می شود که پس از بررسی شما برای پیدا کردن زمان مناسب برای معرفی خود به مشتری می توانید زمان ارسال را مشخص کنید.

4-
گرفتن نتیجه :


 
اینکه شما میدانید چه زمانی ارتباط خود را با مشتری شروع کرده اید آغاز گر خوبی برای فید بک و نتیجه خواهد بود .


انواع روش های ارسال اس ام اس انبوه و تبلیغاتی


  1-
امکان ارسال اس ام اس انبوه(bulk)  بر اساس استان/ شهر:

 
با توجه به امکانات  سامانه پیامک شرکت گاماو ارتباط مستقیم آن با 8 اپراتور سرویس دهنده کشور  این امکان فراهم شده که بر اساس نیاز شما به تمامی شهر های ایران ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید

  2-
امکان ارسال اس ام اس انبوه(bulk)  بر اساس کد پستی:

 
افزون بر ارسال اس ام اس به شهرها  شما می توانید با مشخص کردن منطقه مورد ارسال خود به صورت منطقه ای و بر اساس کد پستی اقدام به ارسال اس ام اس کنید و در محله مورد نظر به معرفی خود بپردازید

  3-
امکان ارسال اس ام اس انبوه(bulk)  به تفکیک شغل:
شرکت گاما دارای بانک شماره موبایل بیش از 500 نوع گروه شغلی میباشد ، این بانک مستقیما توسط تیم تحقیق و توسعه گاما جمع آوری شده و هر 15 روز به روز رسانی میشود و شما میتوانید با کمترین هزینه با مخاطبین خود ارتباط داشته باشید و کالا و خدمات خود را بدون واسطه و مستقیما به مشتریان و مخاطبینتان معرفی نمائید
         4- امکان ارسال اس ام اس انبوه(bulk)  با تفکیک همزمان کدپستی و سن و جنسیت

یکی از خدمات منحصر به فرد سامانه پیامک گاما ارسال پیامک محله ای با تفکیک همزمان کدپستی ، جنسیت و روز تولد میباشد،این بانک با ارزش که شامل شماره های همراه اول و ایرانسل میباشد این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به ساکنین محله دلخواه خود پیامک ارسال کنید و همچنین متن پیامک را با توجه به جنسیت و سن آنها شخصی سازی کنید همچنین درصورتیکه مخاطب شما خانم یا آقا باشد شما میتوانید با تفکیک محله به آنان پیامک ارسال کنید به عنوان مثال مدیران سالن های زیبایی میتوانند پیامک های خود را به خانم های  ساکن در محله دلخواه که بین 18 تا 35 سال سن دارند ارسال نمایند..

     5-امکان ارسال اس ام اس انبوه(bulk)  با تفکیک همزمان کدپستی و روز تولد

گاما پیامک تنها دارنده بانک موبایل روز تولد ها این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید روز تولد افراد را تبریک گفته و برای آنها پیامک های حاوی تبریک تولد،تخفیف به مناسبت روز تولد،هدیه تولد و ... ارسال نمائید به عنوان مثال مدیران کافی شاپ ها،رستوران ها و سفره خانه ها میتوانند پیامک های خود را چند روز قبل یا بعد یا حتی در روز تولد افراد در محله دلخواه ارسال کنند.

مثال : در محله ستارخان تعداد 73 نفر در روز 7 دی متولد شده اند. شما میتوانید این روز را به آنان تبریک گفته و پیامک های تبلیغاتی خود را برای آنها شخصی سازی نمائید

تعرفه ارسال انبوه پیامک

حداقل تعداد قابل قبول برای دریافت سفارش 10000 پیامک میباشد و تعرفه هر پیام 85 ریال محاسبه میگردد.

 

نکات تعرفه ارسال انبوه:

 • مالیات بر ارزش افزوده به تعرفه های فوق اضافه خواهد شد.
 • تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (70 کاراکتر برای پیامک فارسی و 160 کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.
 • در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
 • ارسال انبوه زیر 10000 پیامک مقدور نمی باشد. برای چنین ارسالی از پنل های کاربری گاما پیامک استفاده نمایید.
 • سفارش ارسال انبوه و تبلیغاتی پیامک

  • ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس گاما پیامک و از طریق شماره های 8 رقمی رُند 1000، 2000، 3000 یا 5000 نسبت به نیاز مشتریان انجام می گیرد.
  • همچنین گاما پیامک ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد 10000 پیامک به بالا انجام می دهد. برای تعداد کمتر می بایست یکی از سرویس های کاربری گاما پیامک را تهیه فرمایید.
  • گاما پیامک متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری به مخابرات بوده و مسئولیتی در قبال مسیر مخابرات تا گوشی گیرنده ندارد.
  • بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.

 

ما همواره در تلاش بوده ایم که خدماتی متمایز از سایرین را به مشتریان خود ارائه دهیم و رضایت کتبی و شفاهی مشتریانمان مبنی بر صحت و مناسب بودن خدمات پس از فروش ؛گواه اینست که توانسته ایم قدمی هرچند کوچک جهت کاهش دغدغه های انسانهای بزرگ در عرصه تولید،فروش و خدمات برداریم.

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امکانات پنل پیامک گاما

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود