gamasms افتخارات
افتخارات

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

افتخارات

 

 

 • داراي گواهينامه ايزو 9001 مديريت كيفيت از انگلستان
 • ثبت نرم افزار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • دارای مجوز فعالیت های فرهنگی و دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • دارای گواهی ثبت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی
 • ثبت نرم افزار در مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
 • دارای تائیدیه فنی در شورای عالی انفورماتیک
 • دارای مجوز فعالیت های فرهنگی و دیجیتال از مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
 • دارای گواهینامه  لایه اتصال امن
 • دارای لوح و برگزیده درهمایش ملی محصول ایرانی، کیفیت و استاندارد جهانی
 • دارای گواهینامه و برگزیده در همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فن آوری اطلاعات و ارتباطات ایران
 • دارای گواهینامه و برگزیده در همایش مدیریت هوشمند در دستیابی به تعالی سازمانی
 • عضویت در انجمن مدیریت ایران
 • گواهی ثبت و برگزیده در سایت جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران
 • گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی
 • دارای گواهینامه بین المللی مدیریت مدرن از DQS آلمان (استاندارد کیفیت آلمان)
 • دارای گواهینامه همایش بازاریابی و تبلیغات از آکادمی QAL
 • دارای گواهینامه تاکتیک های مذاکره Body Language
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • برگزیده همایش مدیر ایرانی ،تولید ایرانی ، محصول برتر، رضایت مندی مشتری
 • برگزیده برتر جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی

گزارش همایش مدیر ایرانی ،تولید ایرانی ، محصول برتر، رضایت مندی مشتری

 

 با عنایت به قرار گرفتن در سالی پر بار که مزین به نام "حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی" می باشد،جهت معرفی مدیران خلاق ، کارآمد و ارزش آفرین و اثر بخشی دانش ایرانی در تداوم امید و تعالی مجموعه های تولیدی ، صنعتی  و  اقتصادی کشور ، نشست " مدیر ایرانی ، تولید ایرانی، محصول برتر" با موضوع نقش مدیران ایرانی  در  دستیابی  به  خود  کفایی ملی و رسیدن به بازارهای جهانی در تاریخ 12 بهمن 1392 برگزار گردید.

اهداف و دستاورد های نشست : 
1.ارائه راهکارهای پیشبرد اهداف در جهت بکارگیری تمام ظرفیت های داخلی و دستیابی به خود کفایی ملی و ارزش بخشیدن  به محصول ساخت ایران
2.بررسی فضای رقابتی صنعتی و اقتصادی در داخل و خارج از کشور 
3.ایجاد کانون متمرکز بر انتقال دانش ، تجربه و فناوری صنایع کشور 
4.معرفی پتانسیل های صنعتی اقتصادی ایران جهت میل به اهداف صادراتی 
5.معرفی واحد های تولیدی و خدماتی شاخص
میهمانان ویژه این نشست:
مسئولین محترم سازمان های صنعت و معدن
مسئولین محترم اتاق های مشترک بازرگانی
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی 
مدیران انجمن ها و اتحادیه های تولیدی، صنعتی

 نرم افزار پیامک

پایگاه خدمات پیام کوتاه کشور (گاما پیامک ) به عنوان حامی این جشنواره در مرکز همایش های صدا و سیما حضور یافت و موفق به اخذ تندیس جشنواره گردید

 امید است با حمایت و اراده جنابعالی بتوانیم گامی بلند در مسیر رشد و توسعه تولید و اقتصاد کشور برداریم .

 

 

 

گاما پیامک ، داراي گواهينامه ايزو 9001 مديريت كيفيت از انگلستان

گاما پیامک در ارديبهشت ماه سال 1390 مفتخر به دريافت گواهينامه مديريت كيفيت ISO 9001:2008 به عنوان اولين شركت ارائه دهنده خدمات پيام كوتاه در ايران داراي مديريت كيفيت از انگلستان گرديد .

سیستم مدیریت کیفیت - شرایط معنی دار شدن استفاده از این استاندارد برای هر نوع طراحی سازمان، بخش رشد و بهره وری، تولیدی، نصب سیستم‌ها و ارائه خدمات و یا تامین کنندگان هر نوع خدمتی .
به عبارتی این نوع ایزو شرایطی را خواستار می‌شود که سازمانها باید داشته باشند تا رضایتمندی مشتریانشان را جلب کنند .

خلاصه شرایط ایزو 9001:2000 گاما پیامک به شرح ذيل مي باشد :

 • سیاست حفظ کیفیت یک بیانیه رسمی از جانب مدیریت است که به صورت غیر قابل تفکیکی به برنامه‌ها و طرح‌های بازرگانی و تولیدی موسسات و همچنین نیازهای مشتریان گره خورده است و این سیاست‌ها باید در تمام لایه‌ها و بخش‌ها و همچنین کارکنان یک سازمان رعایت و تعهد گردند و برای این منظور هر یک از کارکنان احتیاج به اهداف قابل اندازه گیری برای کارشان دارند.

 • تصمیمات مربوط به مدیریت کیفیت بر پایه اطلاعات و داده‌ها و همچنین سیستم، که شامل حسابرسی معمول برای ارزیابی انطباق و کارایی است، بنا شده .

 • سوابق و داده‌ها می بایست نشاندهنده چگونه و چطور تولید شدن مواد خام و محصولات باشند تا از طریق ردیابی منابع به مشکلات پی برده شود .

 • شمابه یک ملاک روند، برای کنترل کیفیت اسناد شرکت خود دارید . هرکسی می بایست به این اطلاعات دسترسی داشته و چگونگی استفاده از آنها به صورت به روز، را بداند .

 • برای ابقای سیستم مدیریت کیفیت و تولید محصولات مرتبط به هم، شما احتیاج به فراهم کردن زیر ساخت، منابع، اطلاعات، امکانات و تجهیزات، ابزارهای بررسی و کنترل و همچنین شرایط محیطی دارید .

 • شما احتیاج به استخراج تمام عناصر حیاتی روندهای تولیدی خود دارید که این کار از طریق کنترل و نمایش بررسی‌ها و اطمینان حاصل کردن از تکمیل کننده بودن اهداف کیفیت تولید، دارید . اگر شما وسایل بررسی را به صورتی کارا طراحی کرده باشید، می‌توانید مطمئن باشید که اهداف تعیین شده بلند مدت قابل دسترس می‌شوند و این اهداف به صورت اهداف فردی در نمی‌آیند .

 • برای هر کدام از محصولاتی که شرکت تولید می‌کند شما نیاز به انتشار اهداف کیفی جدید دارید تا طرح روند، اسناد و نتایج بررسی‌ها را به عنوان ابزاری برای بهبود و رشداستفاده کنید .

 • شما احتیاج به تعیین نقاط حساسی که هر کدام از روندها دارا می‌باشند دارید تا از طریق کنترل و بررسی این نقاط اطمینان حاصل کنید که همه چیز تحت میزانهایی که شما تعیین کرده اید، پیش می‌رود.

 • شما احتیاج به شرایط واضحی از فروش محصول دارید .

 • شما نیاز به تصمیم گیری درباره الزامات مشتریان و طراحی سیستمی برای برقراری ارتباط مشتریان با اطلاعات محصولات، پرس و جو، قرارداد، بازخورد و شکایت دارید .

 • زمان توسعه محصول جدید، شما احتیاج به برنامه ریزی مراحل بهبود جدید برای توسعه محصول و همچنین آزمایش این مراحل دارید .

 • شما احتیاج به تجدید نظر در کاربردها و روندهای معمول در غالب حسابرسی داخلی و نشست‌ها دارید تا تصمیم بگیرید که آیا مدیریت کیفیت کارا می‌باشد و این سیستم ما را به کدام جهت می‌برد ( با توجه به مشکلات پیشین و بلفعل ) . برای این منظور اطلاعات فعالیت‌ها را نگهداری کرده و نقاط قوت و ضعف آنها را مورد بررسی قرار می دهید .

 • با توجه به مشکلات پنهانی و بلفعل ( مشتریان، فراهم کنندگان مواد اولیه و مشکلات داخلی )شما نیاز به روندهای ثبت شده‌ای دارید که اطمینان حاصل کنید که هیچ کسی محصولات بد شما را استفاده نمی‌کند و تصمیم بگیرید که با این محصولات بعضا" معیوب چه کنید و این کار تنها با توجه به ریشه‌های به وجود آورندهٔ تولید این محصولات بد و همچنین تهیه گزارش و نگهداری آن برای تکرار نکردن دوباره این ایراد تعبیه می‌شوند، قابل انجام است .

جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی

 اولین جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی با اعطای دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به سایتهای برتر کار خود را پایان داد. گاما پیامک نيز،در این مراسم بعنوان یکی از شرکتهای برتر کشورمان در رابطه با خدمات آنلاين معرفی گردید.

  بیانیه پایانی جشنواره 

 بسم الله الرحمن الرحیم

خدای متعال را شاکریم که توفیق برگزاری مراسم اختتامیه اولین جشنواره معرفی برترین های کسب وکار اینترنتی را هم زمان با ایام پر برکت آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) به ما عطا فرمود.
سپس تشکر از فعالین کسب و کارهای مجازی که با شرکت در این جشنواره ما را در برگزاری این رویداد فرهنگساز یاری نمودند. و در نهایت تشکر ویژه از بزرگوارانی که در کسوت کارشناس و داور با ما همراه بودند و با اظهار نظرهای دقیق و مو شکافانه و بی دریغ خود در به نتیجه رسیدن تلاشهای دبیرخانه نقش مؤثری داشتند.
اولین جشنواره معرفی برترین های کسب وکار اینترنتی پس از شش ماه تلاش مداوم و خستگی ناپذیر با فراز و نشیب های بسیار امروز، ضمن اعلام اسامی سایت های برتر به کار خود پایان خواهد داد.
اولین جشنواره معرفی برترین های کسب و کار اینترنتی در راستای فرهنگ سازی و استفاده از دستاوردهاي تجارت الکترونیک در اقتصاد کشور، معرفي كسب و كارهاي نوين و تقدیر از فعالان کسب و کارهای اینترنتی، در دی و بهمن ماه سالجاری برگزار گردید.
محور اصلی برگزاری این جشنواره ایجاد رقابت بین کسب و کارهای مجازی جهت انتخاب برترین ها بود. این رقابت در 2 بخش فروشندگان کالا و خدمات و شرکتهای ارائه خدمات تجارت الکترونیک برگزار گردید. رقابت فروشگاه های مجازی در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه بیش از 90 درصد سایت های شرکت کننده توانستند مرحله اول داوری را که همان رعایت موارد آئین نامه ساماندهی فروشگاه های مجازی می باشد، پشت سر گذاشته و حائز دریافت دیپلم افتخار جشنواره شوند.
اگرچه شاخص‌های کیفیت یک فروشگاه اینترنتی تنها در قالب مشخصات فنی قابل بیان نیست ولی در داوری بخش مسابقات، بیشتر به شاخص های فنی توجه شده است تا از تأثیر ذوق و سلیقه داوران جلوگیری شده و عدالت در سنجش عملکرد فروشگاه ها رعایت گردد.
از برنامه های دیگری که در جشنواره اجرا گردید برگزاری 2سمینار با هدف معرفی مدیران کسب وکارهای اینترنتی بود که با توجه به درخواست علاقمندان به یاری خداوند متعال سمینارهای فوق بصورت ماهانه توسط موسسه شهروند سالم برگزار خواهد شد.
با عنایت به مباحث صورت گرفته در جلسات متعدد کمیته برگزاری جشنواره و سخنرانی های ایراد شده توسط صاحبین کسب و کارهای مجازی، بیانیه پایانی با نگاه و توجه ویژه به اموری که می تواند در ارتقای هر چه بیشتر سطح تجارت الکترونیک، بالاخص خرید و فروش اینترنتی داشته باشد و بستر لازم برای فعالیتهای مطلوب را فراهم نماید، تهیه شده و بر آنها تاکید می ورزد :
1- تشکیل هر چه سریعتر اتحادیه فروشگاه های مجازی به عنوان نهاد حمایتی کسب و کارهای اینترنتی
2- برخورد و مقابله موثر با فروشگاه های مجازی وشرکتهای خدمات تجارت الکترونیک متخلف، که موجب ایجاد عدم اعتماد خریداران اینترنتی به سایر فروشگاه های مجازی شده اند.
3- شفاف سازی امور مربوط به پرداخت و یا معافیت مالیاتی فروشگاه های مجازی توسط دولت
4- همکاری هر چه بیشتر اداره پست و شرکتهای حمل و نقل در جهت بهبود کیفیت ارسال محصولات فروشگاه های مجازی
5- انجام تبلیغات موثر با هدف فرهنگسازی خرید اینترنتی توسط دولت
در پایان ضمن تشکر فراوان از مدیران محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت بازرگانی، معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی،شهرداری منطقه 3 تهران و بانک پاسارگاد، امیدواریم بدین وسیله توانسته باشیم گامی هر چند کوچک درفرهنگسازی و افزایش کیفیت خرید اینترنتی برداشته باشیم

با تقدیم احترام
دبیرخانه اولین جشنواره معرفی برترین های کسب وکار اینترنتی
 

 

 

  متن تقدیر معاون تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی
جناب آقای بهمن رادان فر
مدیر محترم وب سایت گاما پیامک
به لطف خداوند متعال اولین جشنواره معرفی برترین های کسب وکار اینترنتی طی دی و بهمن ماه 1389 در راستای فرهنگ سازی و استفاده از دستاوردهاي تجارت الکترونیک در اقتصاد کشورو تقدیر از فعالان کسب و کارهای اینترنتی به همت موسسه شهروند سالم و همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت بازرگانی و جمعی از دستگاه های دولتی و بخش خصوصی مرتبط با امر تجارت الکترونیک در کشور برگزار گردید. بپاس موفقیت در مرحله اول داوری جشنواره، این لوح به رسم یادبود تقدیم می گردد.
موفقیت روز افزون شما و همکاران محترمتان را از درگاه ایزد منان خواستار و توفیق خدمتگزاری به میهن عزیزمان ایران در عرصه بین المللی را آرزومندم.
محمدصادق مفتح
معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی وزارت بازرگانی

 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امکانات پنل پیامک گاما

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود