gamasms ارسال پیامک رایگان-VAS
ارسال پیامک رایگان-VAS

سامانه پیامک گاما

سامانه اس ام اس   پاسخگویی 24 ساعته : 26410617-26410616 (021)

نام کاربری :     
رمزعبور : ورود به پنل

هزینه پیامک های خود را از مخاطبین دریافت کنید-VAS

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه يا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته مي‌شود، از جديدترين پارامترهاي نوين صنعت مخابرات مي‌باشد که در عين اينکه براي مصرف‌کنندگان تلفن‌هاي همراه سود بسياري دارد، درآمدزايي فراواني براي اپراتورهاي تلفن همراه نيز دارد و قدرت و پتانسيل بالايي براي ايجاد کسب و کار در تمامي زمينه‌ها را دارا است

گاما پیامک با توجه به قرارداد با اپراتور شرکت همراه اول امکان ارائه این سرویس ها را برای شماره های همراه شرکت همراه اول فراهم نموده است .

تفاوت سرويس Vas با ساير سرويسهاي پيامکي :

در سرويسهاي پيامکي سازمان يا ارگان دارنده سرويس پس از تهيه بستر هاي لازمه مي بايست جهت ارسال پيامک به مخاطبين خود هزينه هاي پيامک را متحمل شود .در اينگونه سرويسها دسترسي به پنلهاي افلاين و يا انلاين جهت ارسال پيامک ضروري مي باشد . در سرويسهاي پيامکي مخاطبين لزوما بازار هدف نهايي نمي باشند چرا که خود سرويس مورد نظر را انتخاب نکرده اند . در سرويسهاي vas هزينه پيامکهاي دريافتي از خود مخاطبين و توسط اپراتور يا به صورت کسر اعتبار و يا قابل پرداخت روي قبض تلفن همراه دريافت مي شود . بنابراين هزينه اي توسط ارگان و سازمان جهت ارسال پيامک انجام نمي شود . چه بسا که براي ان سازمان و ارگان درامد زا نيز خواهد بود. در اينگونه سرويسها براي يکبار سرويس تعريف شده و نيازي به دسترسي به بستر هاي نرم افزاري و يا سخت افزاي توسط سازمان جهت ارسال پيامک نمي باشد .

انواع سرویس  های پیامک ارزش افزوده :

 • سرویس های مبتنی بر درخواست  : در این حالت در ازای هر درخواست مخاطب یک پیامک ارزش افزوده ارسال خواهد شد .
 • سرویس های ثبت نامی : در این حالت مخاطب پس از ثبت نام در یک سرویس پیامک ها را به صورت بازه های زمانی ( مثلا هر روز ) دریافت خواهد کرد

نمونه ای از این نوع سرویس :

با ارسال عدد 210 به شماره پیامک 20102010 (از موبایل همراه اول) این شماره در سرویس دریافت روزانه جملات اخلاقی وعرفانی آیت الله بهجت (ره) عضو می شود . همچین فردی که درخواست عضویت داده است در اولین پیامک دریافتی از میزان هزینه سرویس و نحوه غیر فعال سازی و زمانبندی دریافت آن آگاه می گردد.

هزینه ها :

هزینه پیامک در این سرویس برای ارسال کننده رایگان و برای دریافت کننده بین 50 تا 300 تومان می باشد (هر پیامک ارسالی می تواند بین 1 تا 5 صفحه پیامک باشد به گونه ای که اگر کسی در سرویسی 50 تومانی عضو باشد چه پیامک دریافتی 1 صفحه ای باشد چه اینکه 5 صفحه ای باشد همان هزینه 50 تومان کسر می گردد).

کاربردها:

این سرویس می تواند برای کلیه خدماتی که مخاطب نیاز به محتوای مورد نظر دارد مانند خبرگزاری ها، موسسات فرهنگی و آموزشی و سازمانهای خدماتی مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه ایجاد یک سرویس جدید:

 • دانلود فرم پروپوزال و تکمیل آن : کاربری که مایل هست یک سرویس ارزش افزوده ایجاد نماید باید پیش از هرچیز یک ایده نو برای این کار داشته باشد ، در صورت تکراری بودن ایده شرکت مخابرات از ارائه سرویس خودداری خواهد کرد ، کاربر طرح خود را با دقت و با جزئیات دقیق در فرم پروپوزال شرح میدهد و قیمت پیشنهادی خود را برای هر پیامک اعلام میدارد .
 • فرم پروپوزال جهت بررسی در شورا به شرکت مخابرات ارائه میگردد ، در صورتی که طرح پذیرفته شود شرکت یک برآورد زمانی جهت فعالسازی سرویس به کاربر اعلام خواهد نمود .
 • پس از فعال شدن سرویس کاربر میتواند تبلیغات خود را آغاز نماید ، هزینه تبلیغات و اطلاع رسانی تماما بر عهده کاربر ارائه دهنده طرح خواهد بود .

نحوه سود رسانی :

 • میزان سود ارائه شده بر اساس محتوا و قیمت تصویب شده توسط شرکت مخابرات اعلام میگردد .
 • تسویه حساب به صورت ماهیانه انجام خواهد شد .

ویژگی های طرح جهت پذیرش:

 1. عدم تکراری بودن.
  1. دارای سطح مخاطب مناسب کشوری یا شهری.
   1. بصورت کلی مجلات ، روزنامه ها، و سایت های خبری دارای مجوز رسمی می توانند این سرویس را فعال نمایند البته با توجه به داشتن سطح مخاطب مناسب.

 

نحوه سفارش:

 • برای سفارش پیامک ارزش افزوده ابتدا فرم مربوطه را دانلود نموده و پس از تکمیل فرم آن را از طریق بخش پشتیبانی ارسال نمایید

 

 

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امکانات پنل پیامک گاما

پاسخگویی 24 ساعته

 
تلفن :26410617-26410616 (021)
آی دی تلگرام : @gamasupport
پیامک: 02126410616
ایمیل: gamapayamak{@}gmail.com

   از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد پرداخت وجه نیز پس ازفعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید 

جعبه ها

ورود